powrót

Warszawa, Wilanów

Typ oferty i rodzaj nieruchomości:
sprzedaż, dom
Powierzchnia domu / apartamentu:
402 m2
Powierzchnia działki:
336 m2
Cena:
2.450.000 PLN
Numer oferty:
10179
Warszawa, Wilanów,
Drukuj ofertę

Galeria

Opis nieruchomości

Budynek wykonany w 2014 roku, zlokalizowany jest w dzielnicy Wilanów. W pobliżu pełna infrastruktura miejska zapewniająca szybką i sprawną komunikację w każdym kierunku Warszawy.

Budynek o łącznej powierzchni 402,66 m2 posiada dwie kondygnacje naziemne plus użytkowe poddasze (częściowo przeszkolne) oraz jedną kondygnację podziemną. Na kondygnacji -1 znajduje się garaż (2-stanowiskowy), kotłownia z pralnią, komunikacja oraz pomieszczenia o regularnych kształtach (doświetlone światłem dziennym) do indywidualnego zagospodarowania (np.: sala fitness, gabinet). Parter stanowi reprezentacyjny salon z aneksem kuchennym i jadalnią, gabinet, łazienka oraz komunikacja (wiatrołap, hol, klatka schodowa).

Na piętrze znajduje się duża, przestronna sypialnia z odrębną łazienką i garderobą, dwie sypialnie, łazienka oraz komunikacja (hol, klatka schodowa). Poddasze stanowi duże pomieszczenie typu open space, łazienka, komunikacja oraz przestronny ogród zimowy wykonany w konstrukcji aluminiowej z możliwością wyjścia na taras. Dodatkowym atutem w tej lokalizacji jest możliwość parkowania samochodów na terenie działki (dodatkowe 2 miejsca postojowe zewnętrzne) oraz wzdłuż ulicy.

Budynek wykonany w stanie deweloperskim, wyposażony w instalacje:

Przybliżona lokalizacja nieruchomości

Skontaktuj się z nami

Ascheberg Immobilien
ul. Rozbrat 34/36 m.65
00-429 Warszawa
Telefon:
(+48) 22 628 80 98
(+48) 22 629 80 15

Treść niniejszej oferty i ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.